(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Rózsa, Krajňák, Suchomel a Janočko v IC-čku.
@ Kultúra -> Oznamy     Mar 06 2008 - 14:01 GMT
Všetkým priaznivcom kvalitnej hudobnej produkcie dávame do pozornosti koncert, ktorý sa uskutoční 26. marca v Centre súčasných umení - IC Culture Train. Jeho ústrednými protagonistami bude kvarteto hudobníkov v obsadení Oskar Rózsa - bass, Milo Suchomel - saxofón, Ondrej Krajňák - klávesy a Martin Janočko - bicie.

Produkcia, ktorú formácia ponúkne poslucháčom bude podľa slov bubeníka Martina Jonočka (ktorý toto vystúpenie pripravoval s Oskarom Rózsom už dlhšie, čakali len na ten správny čas pozn.aut.), oscilovať na pomedzi experimentálnej hudby, jazzu a funku. Setlist budú tvoriť ako skladby z Oskarovho najnovšieho titulu Universal Cure (vydala Hevhetia), no takisto skladby z autorskej dielne M.Suchomela.

Začiatok koncertu je naplánovaný na 20.hodinu. Vstupné: 100,-Sk (predpredaj - MIC) / 140,-Sk (na mieste).


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/