(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Mládež spieva 2008.
@ Kultúra -> Oznamy     Mar 25 2008 - 10:10 GMT
Krajské osvetové stredisko v Košiciach v spolupráci s MČ Košice - Juh organizuje Krajskú súťažnú prehliadku mládežníckych speváckych zborov – Mládež spieva 2008, ktorá sa uskutoční dňa 29. marca (sobota) 2008 o 14.30 hod. v priestoroch KSC Južan na Smetanova ulici č. 4 v Košiciach. Na krajskej prehliadke súťažne vystúpia 3 mládežnícke spevácke zbory – Dievčenský spevácky zbor (DSZ) Delfín z Košíc, DSZ pri Gymnáziu a ZŠ s VJM S. Máraiho z Košíc a Mladé hlasy – Košický mládežnícky spevácky zbor.

Na úvod prehliadky sa nesúťažne predstaví Spevácky zbor sv. Cecílie zo Sečoviec a záver prehliadky bude patriť zahraničnému hosťovi – vokálnej skupine Sonante z Krosna, Poľsko.

Mládežnícke spevácke zbory na Krajskej súťažnej prehliadke bude hodnotiť odborná porota v zložení: predseda poroty – Mgr. art. Jozef Podprocký a členovia poroty Mgr. Eva Zacharová a MgA. Bartolomej Buráš.

Všetci milovníci dobrej hudby sú srdečne vítaní.
Vstup na podujatie je voľný.

Lucia Baltová


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/