(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Futbal: MFK Košice - AS Trenčín 2:1 v 31. kole Corgoň ligy, Trenčín vypadol.
@ Aktuálne -> Šport     May 21 2008 - 04:38 GMT
Futbalisti AS Trenčín prehrali v Košiciach s miestnym MHK v 31. kole Corgoň ligy 1:2 a definitívne sa tak po poslednom kole ročníka 2007/08 rozlúčia s najvyššou slovenskou súťažou.

MFK Košice - AS Trenčín 2:1 (1:1)
Góly: 17. Milinkovič, 89. Matič - 38. Cs. Horváth. Rozhodca: Horváth, ŽK: Matič - Cs. Horváth, Sluijter, Chanti, 550 divákov.

zostavy a striedanie:
MFK Košice: Putnocký - Cicman, Džogan, Smrek, Juhar - Milinkovič, J. Majoroš, P. Majerník, Matič, Bicák - Škutka (79. Janič)
AS Trenčín: Volešák - Čögley (42. Križko), Cs. Horváth, Kleščík, Kasálek - Jašurek, Marček, Hlohovský, Gergel, Sluijter (65. Chanti) - Depetris


Pred zápasom sa Košičania ocitli v úzkych, lebo okrem reprezentantov Kolbasa a J. Nováka nenastúpili ani siedmi maródi a "vykartičkovaný" Školník. Hostia začali s vetrom v chrbte odvážne, takže už v 4. min musel po strele Depetrisa zasahovať brankár Putnocký. Z protiútoku stroskotala akcia Bicák - Majoroš, Milinkovič trafil žrď, ale v 17. min ďalší Bicákov center poslal Milinkovič hlavou do siete. Po góle Majoroš nevyužil sľubnú možnosť na zvýšenie náskoku, rovnako po polhodine ani Škutka, čo sa domácim vypomstilo, lebo v 37. min po centri Jašureka Horváth peknou hlavičkou vyrovnal. Po prestávke mal výhodu vetra v chrbte domáci tím, ale hostia chceli ešte vyhrať a zachovať si šancu na záchranu. Domáci sa dlho nevedeli presadiť, dokonca v 79. min Matič nepremenil ani jedenástku za faul na Milinkoviča, ktorú mu brankár Volešak zneškodnil. Po ňom nevyužil dve tutovky Milinkovič a zdalo sa, že zápas sa skončí remízou. V 89. min však Matič napravil svoju predchádzajúcu chybu a strelil víťazný gól priemerného stretnutia.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/