(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Mostarko podporilo zbierku na pomoc obetiam nehody v Chorvátsku
@ Aktuálne -> Rôzne     Sep 17 2008 - 11:58 GMT
(TASR) - Do verejnej finančnej zbierky na pomoc obetiam a pozostalým tragickej dopravnej nehody v Chorvátsku sa zapojila aj košická spoločnosť Mostarko, ktorá zabezpečovala pre účastníkov rekondičného pobytu autobus. "Svoju pomoc ponúkame aj do budúcna\", uviedol konateľ spoločnosti Ján Mihalko.

"Tragická nehoda autobusu v Chorvátsku, pri ktorej zahynulo 14 cestujúcich, zasiahla nielen Košice, ale celé Slovensko. Najviac utrpenia a smútku však spôsobila účastníkom nehody, pozostalým obetí a ich príbuzným. Veľmi bolestivo sa dotkla aj našej spoločnosti, ktorá zabezpečovala prepravu zájazdu. Súcitíme so všetkými, ktorých táto zdrvujúca udalosť pripravila o najbližších, alebo poškodila ich zdravie\", uvádza sa vo vyhlásení Mostarko, ktoré poskytli dnes TASR.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/