(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
V lesoparku na Furči otvoria značenú bežeckú trať
@ Aktuálne -> Šport     Sep 30 2008 - 05:09 GMT
SITA) – Obľúbené bežecké miesto Košičanov v lesoparku Furča získa nové označenie vzdialeností a trénera, s ktorým sa možno poradiť o tréningu. Ako dnes agentúru SITA informovala Veronika Boríková z agentúry QUINTA ESSENTIA (QE), ktorá projekt realizuje, štyri dni pred známym Medzinárodným maratónom mieru otvoria vo furčianskom lesoparku bežeckú trať určenú širokej verejnosti.

Táto lokalita je u košickej bežeckej komunity obľúbeným miestom na šport a jej zveľadenie by malo pritiahnuť ďalších bežeckých nadšencov. Trasa dlhá 3,5 km je pre lepšiu orientáciu bežca označená značkami a kilometrovníkmi, ktoré informujú o dĺžke prebehnutej trasy. „V deň jej otvorenia – prvého októbra a potom aj druhého, bude od 16:00 do 19:00 v areáli pristavené Nike promo autíčko spolu s trénerom, ktorý záujemcom poradí, ako zlepšiť techniku behu. Zároveň si tu bežci budú môcť vyskúšať nový koncept behania, ktorý umožňuje zaznamenávať všetky informácie o trati a kondícii bežca. Parametre možno jednoducho preniesť na internet (www.nikeplus.com) a sledovať svoj tréningový vývoj či komunikovať s bežeckou komunitou. V piatok a sobotu budeme niekde v centre mesta,“ uviedol organizačný pracovník agentúry QE Ján Hayden.

Červené promo autíčko sa bude po košických športoviskách pohybovať až do 5. októbra, bežcom priblíži nové technológie pre pohodlný športový zážitok.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/