(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
BASKETBAL: Cassovia bez Gissendannerovej, ale s 2 novými Američankami
@ Aktuálne -> Šport     Oct 24 2008 - 04:58 GMT
(SITA) - V basketbalovom klube Cassovia Košice sa podľa informácií v denníku Korzár objavili dve nové americké posily Onetha Lee Cannonová a Erika Quigleyová, pre ktoré to bude premiérové pôsobisko na európskom kontinente. Rozohrávačka Cannonová už nastúpila za Cassoviu počas uplynulého víkendu v extralige proti Rožňave (86:78), krídelníčka Quigleyová si prvýkrát obliekla dres košického družstva v stredajšom dueli Stredoeurópskej ligy v Brne proti Valosunu (78:116).


Ďalšia Američanka Kamela Gissendannerová, ktorá hrala za Cassoviu v úvode sezóny, momentálne nie je k dispozícii. "S Gissendannerovou vznikol problém, pretože utrpela zranenie, ktoré si vyžiada dlhšiu pauzu. Rozhodla sa ísť domov a o dva týždne by sa mala ukázať. Už ju však zrejme nevyužijeme, pretože to zranenie je dosť vážne a radšej siahneme po stopercentne zdravej hráčke," vysvetlila pre Korzár trénerka Cassovie Michaela Hanesová.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/