(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
VODNÉ PÓLO: ČH Hornets od stredy za obhajobou v interlige
@ Aktuálne -> Šport     Oct 28 2008 - 09:37 GMT
(SITA) - Vodní pólisti extraligového tímu ČH Hornets Košice síce už ukončili svoju púť súťažami organizovaných Európskou plaveckou federáciou (LEN), až do začiatku apríla však o medzinárodnú konfrontáciu nebudú mať núdzu. Podobne ako pred rokom, aj v tejto sezóne totiž budú účinkovať v Hornet rádio interlige.


Úvodný zápas tejto súťaže čaká na zverencov trénera Róberta Kaida už v stredu 29. októbra o 17.00 hod., keď cestu za obhajobou prvenstva začnú Košičania v bazéne kvalitného srbského mužstva WPC Belehrad, ktoré v súťaži nahradilo chorvátsky Medveščak Záhreb. Okrem spomenutej dvojice zabojuje o trofej ďalšie trio klubov - ďalší srbský tím Vojvodina Nový Sad, BVSC Budapešť z Maďarska a poľský klub LSTW Pocztowiec Lodž. V priebehu súťaže sa stretne každý s každým v domácom prostredí aj u súpera. "Stále nemôžeme počítať s dvoma zranenými hráčmi Petrom Nižným a Martinom Kolárikom. Je to však ideálna šanca vyskúšať si mladíkov, ako sa dokážu presadiť v medzinárodnej konkurencii," prezradil generálny manažér "sršňov" Štefan Šmihuľa.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/