(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Hodina vedy
@ Aktuálne -> Rôzne     Jan 21 2009 - 03:42 GMT
Rok 2009 odštartuje projekt Hodina vedy prednáškou na aktuálnu tému, počas ktorej budete mať možnosť nahliadnuť do zákulisia finančných trhov a dozvedieť sa viac o príčinách i dôsledkoch finančnej krízy. Budú nasledovať ďalšie? Je možné sa takýmto finančným krízam vyhnúť?

Finančná kríza postihuje najvyspelejšie krajiny sveta. Európa, a teda ani Slovenská republika nie sú výnimkou. Cieľom prednášky na túto stále aktuálnu tému je načrtnúť možné príčiny vzniku krízy, jej postupného prelievania sa z finančných trhov do reálnej ekonomiky, prameniacej zo straty dôvery spotrebiteľov a narastajúcim obavám do budúcnosti. Otázky, na ktoré budeme hľadať odpoveď: Aké možné dopady bude mať táto finančná kríza pre slovenskú ekonomiku? Budú nasledovať ďalšie? Je možné sa takýmto finančným krízam vyhnúť? Ak vás zaujímajú odpovede, prípadne ak máte ďalšie otázky, príďte v utorok 27. januára 2009 o 18:00 do auly Alberta Einsteina v Teledome na Timonovej ulici v Košiciach, Ing. Jozef Glova, PhD z Ekonomickej fakulty Technickej univerzity v Košiciach vám ich zodpovie. Vstup je samozrejme zdarma.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/