(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
HOKEJ: Faith možno až do play off mimo hry
@ Aktuálne -> Šport     Feb 10 2009 - 07:32 GMT
Košice bez svojho kapitána Juraja Faitha

(SITA) - V zostave hokejových Košíc bude možno až do play off chýbať kapitán mužstva Juraj Faith. Útočník má prasknuté rebro. Faith sa zranil v zápase s Duklou Trenčín, keď za bránkou narazil chrbtom o mantinel, potom ešte hral aj v dueloch so Slovanom a vo Zvolene.

"Nastúpil som. Ale vedel som, že to nie je v poriadku. Nemohol som poriadne vystreliť, prihrať, ísť do súboja. Skrátka nič, zle sa mi dýchalo, obmedzovalo ma totiž prasknuté rebro," povedal pre denník Korzár Juraj Faith, ktorý teraz vie, že radšej sa mohol dať zdravotne do poriadku. S 53 bodmi (17+36) tretí najproduktívnejší hráč Košíc sa možno bude liečiť ešte tri týždne a do hry zasiahne až v play off. Zatiaľ len ľahko trénuje. "Možno o týždeň pôjdem na ľad. Uvidím, ako sa budem cítiť. Ale doba liečenia pri takomto zranení je plus - mínus štyri týždne. Takže to vychádza tak, že do play off som mimo. Ale rád by som sa vrátil skôr. Lekár povedal, že podstatné je, ako sa budem cítiť. Hlavné je, aby som teraz neochorel. Kýchnutie, zakašľanie by bolo veľmi bolestivé, akoby mi nožom do chrbta pichali," dodal pre Korzár Faith.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/