(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
S dorasteneckou extraligou sa lúčia Ružinov a Kežmarok
@ Aktuálne -> Šport     Mar 16 2009 - 05:26 GMT
SITA) - V sobotu sa tri kolá pred koncom rozhodlo aj o poslednej tajničke najvyššej slovenskej hokejovej súťaže dorastencov. Po dorastencoch MHK Kežmarok, ktorých pôsobenie v extralige bolo len symbolické, keď získali v doterajších 58 kolách len jediný bod, sa s najvyššou súťažou rozlúčia minimálne na rok aj mladíci z HK 99 Ružinov Bratislava.

Počas víkendu finišovala aj nadstavbová časť I. dorasteneckej ligy, kde sa až v poslednom kole rozhodlo, že do najvyššej súťaže sa vrátia po roku hokejisti HC Topoľčany a po troch rokoch tím MHK Dubnica. Majstrovský titul si vybojovali vďaka nedostižnému náskoku už pred dvoma týždňami dorastenci HC Košice, pred Slovanom Bratislava a obhajcami titulu zo Žiliny. Posledné dve kolá najvyššej slovenskej súťaže sú na programe budúci víkend. V extralige dorastu sa nehrá play off. Štartuje v nej 16 tímov, ktoré sa stretávajú štyrikrát každý z každým a tabuľka po 60 kolách určí majstra aj vypadávajúcich.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/