(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Prídte ochutnať Bolkove variácie na chľast
@ Kultúra -> Oznamy     Nov 12 2002 - 04:26 GMT
Milovníci divadla a zvlášť nenapodobiteľného prejavu, javiskovej improvizácie či svojského humoru Bolka Polívku v nedeľu 1. decembra v Košiciach dostanú naozaj netradičnú mikulášsku nádielku . Čaká totiž na nich jedinečný výkon Bolka Polívku a samozrejme fantastická atmosféra ktorá sála z najnovšieho predstavenia „Variace na chlast“pod ktoré sa okrem Bolka podpísal aj Dodo Gombár.Okrem Valašského kráľa v ňom ďalej účinkujú J. Pěcha, M. Trnavský, J. Tichý, J. Pfeifer a ďalší.

Kto sa chce v závere roka do sýtosti nasmiať, poriadne sa zabaviť a uvolniť a samozrejme vypiť do dna vedno s predstaviteľmi tejto rozšafnej komédie jej javiskové posolstvo, nech neváha a už teraz si zabezpečí vstupenky v pokladni Jumbo centra, ICMK Hlavná 59, alebo v GreArt Pruction,s.r.o. na Bielej 3, nakoľko predstavenie bude len jedno.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/