(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
HOKEJ: V Košiciach je o miesta v Steel Aréne veľký záujem
@ Aktuálne -> Šport     Jul 03 2009 - 03:48 GMT
Viac ako dva mesiace pred štartom novej extraligovej sezóny 2009/2010 pozná svojho majiteľa už viac ako 3000 permanentiek
KOŠICE 3. júla (SITA) - Fanúšikovia úradujúceho slovenského hokejového majstra HC Košice dokazujú vernosť svojmu klubu. Viac ako dva mesiace pred štartom novej extraligovej sezóny 2009/2010 pozná svojich majiteľov už viac ako 3000 permanentiek, o čom informuje piatkové vydanie východoslovenského denníka Korzár.
Do 30. júna si mali možnosť obnoviť a potvrdiť pôvodné miesta držitelia permanentiek z uplynulého ročníka, celkovo túto možnosť využilo 3084 ľudí.

"Je to skoro identické číslo ako v minulej sezóne. Je zjavné, že väčšina ľudí si nenechala ujsť svoje pôvodné miesta v Steel Aréne a počas posledných dní si ich prišla opäť obnoviť. Nás to veľmi teší, pretože je vidieť, že napriek ekonomickej kríze zvíťazil záujem o hokej. Som presvedčený, že to ocenia aj hráči, ktorí v nastávajúcej sezóne ukážu fanúšikom krásny hokej. Súčasná komplikovaná ekonomická situácia výrazne zasiahla aj náš klub a práve kúpou permanentky fanúšikovia prejavujú svoju podporu, za čo im patrí obrovská vďaka. Ako pridanú hodnotu pre držiteľov permanentky pripravujeme DVD ´Zlatá medaila košických hokejistov´, na ktorom budú môcť naši priaznivci nájsť množstvo zaujímavých informácií - či už z histórie klubu, ako aj začiatku novej éry, cez postupné približovanie sa k titulu až po jeho zisk. Taktiež bude obsahovať rôzne doteraz nezverejnené bonusové materiály. Každý držiteľ permanentky dostane DVD zadarmo pred začiatkom sezóny," povedal konateľ HC Košice Juraj Mondík.

V júli sa predpredaj pozastaví, pokračovať však bude opäť od 1. augusta pre všetkých záujemcov o permanentky.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/