(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
FUTBAL: Mesároš podal na trénera Kozáka trestné oznámenie
@ Aktuálne -> Šport     Jul 28 2009 - 03:50 GMT
Tréner brankárov FC Nitra Igor Mesároš už podal trestné oznámenie na kormidelníka MFK Košice Jána Kozáka, ktorý ho v sobotu po I. polčase corgoňligového zápasu v Košiciach fyzicky napadol
NITRA/KOŠICE 28. júla (SITA) - Tréner brankárov FC Nitra Igor Mesároš už podal trestné oznámenie na kormidelníka MFK Košice Jána Kozáka, ktorý ho v sobotu po I. polčase corgoňligového zápasu v Košiciach fyzicky napadol.

"V pondelok, hneď ako ma prepustili z nitrianskej nemocnice, som vypovedal na polícii a podal som trestné oznámenie. Za napadnutie a ublíženie na zdraví," vyhlásil 26-ročný Mesároš. V prospech trénera brankárov by mal svedčiť nitriansky futbalista Igor Kotora, ktorý bol v súboji s Košicami náhradníkom.

Podľa vyjadrenia Igora Mesároša ho Ján Kozák v útrobách košického štadióna začal škrtiť a búchal mu hlavu o stenu. Prvé ošetrenie dostal nitriansky kouč ešte v Košiciach, keďže cestou z východu Slovenska mu prišlo zle, na odporučenie lekára FC Nitra Alexandra Popraca si ho nechali na pozorovaní na oddelení traumatológie v nitrianskej nemocnici.

"Mám pomliaždeniny krku s podozrením na porušenie medzistavcových plôch," povedal pre denník Šport Mesároš na margo svojho aktuálneho zdravotného stavu.

Päťdesiatpäťročný tréner MFK Košice Ján Kozák, známy svojou výbušnou povahou, tvrdí, že incident vyprovokoval Mesároš svojím vulgárnym vyjadrením na dresu kouča MFK. Denník Korzár v pondelok ponúkol Kozákovi možnosť predostrieť verejností svoju verziu incidentu, ale ten to odmietol.

"Ďakujem, ale cez noviny sa k tejto udalosti nebudem vyjadrovať. Čo je veľa, to je veľa a celý prípad budem riešiť len právnou cestou," odkázal bývalý 55-násobný československý reprezentant, ktorý vo februári dostal Cenu fair play MUDr. Ivana Chodáka za dlhoročnú úspešnú a príkladnú hráčsku činnosť.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/