(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA PSOV
@ Aktuálne -> Rôzne     Jul 22 2011 - 04:32 GMT


Zväz športovej kynológie Slovenskej republiky pod záštitou SKJ a FCI v spolupráci s obcou Veľká Ida a Kultúrnym Centrom Údolia Bodvy a Rudohoria usporiadajú 23. a 24. júla 2011 vo Veľkej Ide v Amfiteátri pri kaštieli Schell Medzinárodnú výstavu psov INTERNATIONAL DOG FESTIVAL.

Festival znamená návrat nielen na tradičné miesto, ale aj k spolupráci s chovateľskými klubmi. #CONT#Počas oboch dní Medzinárodnej výstavy vo Veľkej Ide nkonanej 23. – 24. Júla 2011, bude prebiehať divácka súťaž „KRÁĽ ŠAMPIÓNOV 2011“. Každý návštevník s riadne zakúpenou vstupenkou obdrží hlasovací lístok, ktorý môže odovzdať sčítacej komisií do 15 minút po skončení Šampión parády – prehliadky šampiónov. Jedinec ktorý obdrží najviac diváckych hlasov získa titul Kráľ šampiónov, ktorý bude udelený po skončení záverečných súťaží príslušného dňa. Pes alebo sučka ktorí sa umiestnia na druhom a treťom mieste obdržia titul I. a II. Vice kráľ šampiónov. Oba jedince titulom Kráľ šampiónov sa stretnú v druhý deň výstavy o titul ZLATÝ KRÁĽ ŠAMPIÓNOV 2011.Záver sobotňajšieho večera bude patriť Miskolc Dixieland Bandu, ktorý nám predstaví očarujúce obdobie 30. rokov 20. storočia, keď v hudbe vládol swing.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/