(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Artforum pozýva na burzu
@ Aktuálne -> Rôzne     Oct 03 2013 - 04:04 GMT


V nedeľu po košickom maratóne budeme na Jesennej burze na dvore klubu Pokhoi. Krásne knihy za nízke ceny.Kníhkupectvo Artforum a klub Pokhoi vás pozývajú na Jesennú burzu na dvore klubu Pokhoi v nedeľu 6. októbra od 13:00 do 18:00.

Výmena a predaj vecí domácich, potrebných aj nepotrebných: knihy a hudobné nosiče, odevy a módne doplnky, kaktusy a sukulenty, zberateľské kúsky a kuriozity...#CONT#Blšákovská atmosféra, smiech a slzy šťastia, tváričky červené od slnka a vetra, všedné a nevšedné stretnutia, fasa hudba, pivo čapované aj domáce, guláš klasik aj vegan …K dispozícii je pre predajcov a vymieňačov niekoľko stolíkov, vlastné vítané.

Vstup voľný nielen pre deti a psi.Cez deň zahrá dj Gabi a večer budú koncerty Cha Bud /KE/ a Nat Osborn Band /USA/.Tešíme sa na Vás.

 


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/