(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
ZIMNÝ FESTIVAL JEDLA
@ Aktuálne -> Služby     Jan 17 2014 - 03:42 GMT


Na veľké potešenie všetkých gurmánov sa začalo15. januára sa celoslovenské podujatie Zimný festival jedla. Milovníci dobrého jedla a pitia si budú môcť od 15.januára do 16. februára vychutnať vybrané špeciality v 35 reštauráciách v 8 regiónoch po celom Slovensku. V Košiciach sa do Zimného festivalu jedla zapojilo 5 obľúbených reštaurácií – Allegro v hoteli Bristol, Camelot Steak Restaurant, Dália v Eco Friendly hoteli Dália, Maraton v hoteli Maraton, Villa Regia restaurant & penzion a reštaurácia a penzión Baránok. Počas celého mesiaca tak bude pre návštevníkov pripravené špeciálne festivalové menu podľa vopred zadaných inštrukcií na tému Chute regiónov, Špecialita šéfkuchára a Recepty našich mám. To najlepšie, čo súčasná slovenská gastronómia ponúka je možné si vychutnať za zvýhodnené festivalové ceny .

#CONT#

Zároveň, ak máte chuť vyskúšať špeciality viacerých reštaurácií v Košickom regióne, organizátor vypravuje vo vybraných termínoch špeciálny Gurmán bus, ktorý vás napríklad 1. februára na tzv. „Košickej trase“ zavedie do dvoch košických (Maraton a Villa Regia) a jednej reštaurácie v Spišskej Novej Vsi (Nostalgia). Nemenej zaujímavou je aj trasa „Ochutnajte Tatry!“, ktorá ponúka záujemcom návštevu tých najlepších reštaurácií v Tatrách – Culinarium v Starom Smokovci, Wellness hotel Borovica na Štrbskom Plese, či Gašperov mlyn v Batizovciach. Súčasťou tatranskej trasy je aj špeciálna degustácia whisky.Festivalové menu pozostáva z troch jedál:

Špecialita šéfkuchára - majstrovské dielo

Chute regiónov - s dôrazom na použitie lokálnych a sezónnych surovín

Recepty našich mám - podľa rodinného receptu s dlhoročnou tradíciouAko sa zapojiť?

Na to, aby ste sa mohli do Zimného festivalu jedla zapojiť, potrebujete mať zakúpený Degustačný kupón do Vami vybranej reštaurácie cez kúpiť degustáciu. Ak chcete zapojiť aj svojich blízkych a priateľov, ponúkame Vám Darčekové poukazy na degustáciu v akejkoľvek reštaurácii či darčekové šeky na relaxačné Gurmán víkendy, ktorými obdarovaných potešíte pri akejkoľvek slávnostnej príležitosti. Netradičný zážitok Vám poskytnú gastronomické jazdy našim Gurmán Busom.Košické reštaurácie, ktoré sú do festivalu zapojené:

Allegro, Hotel Bristol

CAMELOT steak restaurant

Dália Restaurant, Eco friendly hotel Dália

Maratón, Hotel Maratón

Reštaurácia a penzión Baránok

VILLA REGIA restaurant & penzionViac informácií:

www.zimnyfestivaljedla.sk, www.facebook.com/zimnyfestivaljedla


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/