(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
TABAČKA pozýva
@ Kultúra -> Podujatia     Sep 01 2014 - 12:57 GMT


V stredu Debatujeme o odvaheZ prvej ruky o svojich skúsenostiach porozpráva učiteľ Oto Žarnay, ktorý prišiel o zamestnanie potom, čo nahlásil plytvanie peniazmi na košickej škole. O odkrývaní podobných príbehov bude hovoriť novinár Dušan Karolyi. Moderuje Zuzana Wienk z Aliancie Fair-playPred debatou vás prevedieme výstavou fotografií Bielych Vrán v komentovanej prehliadke o osudoch odvahy u nás.

Príďte podporiť ľudí, ktorí dokázali nájsť odvahu aj v prostredí, ktoré ju trestá. Prejdite s nimi ich príbehom a zistite, ako sa ich predstavy o odvahe a spravodlivosti menili a čomu všetkému čelili.#CONT#Štvrtok:Voltereta je umeleckým menom barcelonského producenta elektronickej hudby Felipe L. Navarro. Jeho záujem o soundtracky a sound design sa prejavuje spájaním elementov nahrávok v teréne, ambientu, idm a paralelnej práci s hudobnými inštaláciami so silne vizuálnym prístupom k hudbe. Jeho ostatný album vznikol v roku 2010, v októbri plánuje vydanie najnovšej EP. Na Slovensku sa predstaví prvýkrát.Koncertu predchádza workshop:

http://www.tabacka.sk/sk/show/1662-workshop-navarro

 


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/