(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Týždenný horoskop od 17. do 23. októbra 2016 / Peter Mišík
@ Horoskopy     Oct 17 2016 - 01:57 GMT


Slnko je vo Váhach a v nedeľu vstupuje do Škorpióna. Slnko je v konjunkcii s Merkúrom vo Váhach a obe planéty sú v opozícii s Uránom v Baranovi. Saturn v Strelcovi je v kvadráte s Neptúnom v Rybách a Mars s Plutom sú v konjunkcii v Kozorožcovi. Jupiter je vo Váhach a Venuša vstupuje do Strelca v utorok. Konštelácia vytvára nebezpečie závislosti. Mesiac je v poslednej štvrti v sobotu.



Pondelok: Mesiac je v Býkovi a je v trigone s Marsom a Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na hrdlo, nosohltan, krčnú chrbticu, štítnu žľazu a na prechladenie. Z jógy pomáha kloktanie slanou vodou a čistenie nosa technikou „néty“.



Utorok: Venuša vstupuje do Strelca o 9.00 a Mesiac do Blížencov o 16,30. Mesiac je v opozícii s Venušou. Vládca Blížencov je Merkúr, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na komunikáciu a vzťahy.



Streda: Mesiac je v opozícii so Saturnom, v trigone s Jupiterom a v kvadráte s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pľúca, priedušky, ramená, ruky a nervovú sústavu. Vyhýbame sa stresu a viac relaxujeme.



Štvrtok: Mesiac je o 17.28 v Rakovi a je v trigone so Slnkom a Merkúrom a v sextile s Uránom. Vládca Raka je Mesiac, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na jemnosť, citlivosť, rodinné vzťahy, sklon ku domácemu prostrediu.



Piatok: Mesiac je v opozícii s Marsom a Plutom, v trigone s Neptúnom a v kvadráte s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na žalúdok, trávenie a metabolizmus. Dbáme aby emócie nevládli nad rozumom.



Sobota: Mesiac je v poslednej štvrti o 21.14 a o 21.34 vstupuje do Leva. Mesiac je v opozícii s Marsom a Plutom a v kvadráte so Slnkom, Merkúrom a Uránom. Vládca znamenia Leva je Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle.



Nedeľa: Slnko o 1.45 vstupuje do Škorpióna. Mesiac je v trigone s Venušou, v kvadráte so Slnkom a Merkúrom a v sextile s Jupiterom. Slnko s Mesiacom je v neharmonickej konštelácii, preto v ničom neriskujeme a sme trpezliví.



 



Kontakt: 055/ 62 517 10

0904 544 309


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/