(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Luděk Sobota predstaví svoje Šlamastyky
@ Kultúra -> Oznamy     Feb 14 2003 - 06:07 GMT

Warning: file(/home/marek/cassovia/news/140220022/INDEX): failed to open stream: No such file or directory in /raid/cassovia/photoset.inc.php on line 25
V rámci týždennej šnúry po Slovensku zavíta Směšné divadlo Luďka Sobotu so svojou Pojazdnou psychologickou poradňou aj do Košíc.

Program nazvaný príznačne „Šlamastyky Luďka Sobotu“ nám pomôže riešiť naše každodenné problémy, s ktorými sa síce často stretávame, ale mnohokrát si s nimi nevieme poradiť.

Vďaka účinkujúcim, medzi ktorými sa okrem populárneho Luďka Sobotu a jeho manželky Adrieny objaví aj známy mím Jaroslav Čejka, Petr Jančařík, Bára Moutelíková, či predstaviteľ úspešných filmových rolí z Tankového praporu a Čiernych barónov Milan Šimáček, odíde divák z predstavenia duševne očistený, s poznaním, že život predsa len stojí za to žiť.

Nehovoriac už o tom, že samotný názov Sobotovho súboru „Směšné divadlo“, je zárukou dvojhodinovej srandy, smiechu, slovom životu potrebného okysličenia krvi.

Vstupenky na predstavenie Šlamastyky Luďka Sobotu, ktoré sa uskutoční 6.marca 2003 o 19:00 hod. v budove Veritasu na Dominikánskom námestí č.8, si môžete zakúpiť v Agentúre GreArt, Biela 3, v MIC ND Dargov, ICMK Hlavná 59, prípadne priamo pred predstavením.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/