(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
POCO LOCO latina fiesta
@ Kultúra -> Oznamy     May 12 2003 - 12:59 GMT

Warning: file(/home/marek/cassovia/news/120503/INDEX): failed to open stream: No such file or directory in /raid/cassovia/photoset.inc.php on line 25
Všetkých priaznivcov latinsko-americkej hudby a kultúry pozývame dňa 16.5.2003 do Jumbocentra kde o 21.00 odštartuje najväčšia pravidelná párty na Slovensku, venovaná latinsko-americkej hudbe a kultúre - POCO LOCO latina fiesta. Hrajú DJ MULATO (pochádza z Kuby, obľubuje všetky latinskoamerické štýly, no najmä merengue a hip-hop merengue, hral na mnohých miestach na Slovensku, na Kube, v Číne, v Japonsku), DJ RUBÉN (pochádza z Ekvádoru, celý život sa venuje latinskoamerickej hudbe, najmä salse a merengue) a DJ IMPACTO LATINO (pochádza z Bolívie, hráva na rôznych spoločenských podujatiach, diskotékach a párty. Okrem latino hudby má rád hip-hop a R&B. Hral na mnohých miestach v Bolívii, Číne a po celom Slovensku).

Ďalej uvidíte live CZECHOWSKI, ktorí vystúpia so svojím voľným programom v štýle latinskoamerických rytmov a v niekoľkých perkusionistických vstupoch na bongách. ""Po mnohých zaujímavých dobrodružstvách sme nakoniec zakotvili aj v Košiciach, kde chceme priblížiť miestnym, ako sa zabávajú ľudia v Latinskej Amerike. Po niekoľkých demo vystúpeniach v rôznych mestách máme možnosť vystúpiť aj na tejto jedinečnej party a máme pre vás stále niečo nové, lebo naša hudba ponúka nevyčerpateľné množstvo inšpirácií” povedal nám za celý amsábel Crazy.

Latino FLASH sa zaoberá prezentovaním latinskoamerických tancov. V repertoári má choreografie ako salsa, merengue, bachiata, mambo, cumbia, samba a iné. Má 18 tanečníkov a 13-ročná história je istotne zárukou kvality prezentovaných choreografií.

CHICAS BAMBANAS je animátorská tanečná skupina, ktorej úlohou je na tanečných vystúpeniach zapájať publikum a učiť ich základné latinskoamerické choreografie zábavnou a pútavou formou.

Ďalšími hosťami, ktorí sa prišli postarať o zábavu sú LOS MAECHEROS. Štyria ohniví diabli (2 muži, 2 ženy) so španielskym temperamentom, ktorí májú za sebou nejedno vystúpenie v rôznych kútoch Európy a Karibiku. Na POCO LOCO sa predvedú s úplne novým originálnym programom.

mef


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/