(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Bolkove divadlo už vo štvrtok !!!
@ Kultúra -> Oznamy     Oct 21 2003 - 03:37 GMT
(GreArt - tlačová správa) - 23.októbra o 19:00hod. v priestoroch Veritasu ( Dominikánske námestie 8 ), vystúpi v rámci Českých dní 2003 s divadelným predstavením „Hospodská“, Divadlo Bolka Polívku a Divadelní spolek Frída. Pripravili pre vás už tradične zábavou sršiaci program, zaoberajúci sa variáciami na u mužskej populácie zvlášť obľúbenú tému jedinečného zlatistého moku – piva.

Napriek pivárskej problematike, ktorá neznie práve intelektuálne, ocenia komédiu „Hospodská“ určite aj kultúrni fajnšmekri. Krčmové panoptikum rôznych ľudských charakterov a psychologických typov a kaleidoskop hovoreného slova, originálnych pesničiek, i humorne nadľahčených epizódok, ktoré však ukrývajú hlbokú pravdu, si vás okamžite získa svojou nevyumelkovanosťou.

Využite upršaný štvrtkový večer na príjemné chvíle strávené síce s pivom, ale v duchovnej podobe. Nič vám samozrejme nebráni dopriať si po predstavení pohár, či dva „naostro“. Určite vám bude chutiť ešte lepšie.

Vstupenky v hodnote 250.-Sk si môžete zakúpiť priamo u organizátora v Agentúre GreArt na Bielej 3, tel.:623 25 68 ( pre študentov a dôchodcov s preukazom v agentúre zľava na 99.-Sk ), v MIC ND Dargov a v ICMK na Hlavnej 59.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/