(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Do Košíc pricestuje žiak Strovoloského mága
@ Kultúra -> Oznamy     Feb 11 2004 - 03:02 GMT

Warning: file(/home/marek/cassovia/news/11022004/INDEX): failed to open stream: No such file or directory in /raid/cassovia/photoset.inc.php on line 25
Americký psychiater MUDr. Nicolas C. Demetry už viac než 20 rokov využíva vo svojej lekárskej praxi okrem poznatkov nadobudnutých odborným lekárskym štúdiom aj praktickú integráciu modernej psychológie a mystického učenia J. Krista. Poznatky z tejto oblasti získal okrem iného aj ako žiak cyperského mystika známeho pod menom Strovoloský mág, ale i štúdiom tradičného šamanského liečenia v Papue Novej Guinei.

So svojimi seminármi prichádza na Slovensko prvý krát. Sú zamerané na liečenie, harmonizáciu a nájdenie vnútorného mieru prostredníctvom hľadania svojej vlastnej cesty. Prvé stretnutie, ktoré sa uskutoční v Košiciach od 20. do 22. februára, je zacielené na spracovanie duševných tráum a krívd z detstva, na ich vyplavenie z podvedomia a odpustenie. Účastníci seminára sa zoznámia aj s hierarchiou archanjelov, silou farieb, skladbou jemnohmotných tiel, zrodom a vývojom osobnosti a vnímaním čakier či prúdením energie.

Na ďalších stretnutiach, ktorých je spolu šesť v priebehu troch rokov, sa účastníci naučia okrem iného nájsť riešenie problémov v partnerských vzťahoch vyvážením mužskej a ženskej energie a zbaviť sa brzdiacich energií prinesených z minulých životov.

Nicolas C. Demetry chce účastníkom seminárov ponúknuť aj techniku Etherikos, ktorú sám vypracoval. Tá pomáha pri očisťovaní vedomia od negatívnych energií a je spojená s relaxáciou, spirituálnou invokáciou (privolanie archanjelov a vyšších duchovných bytostí) a vnímaním energetických tiel nad centrami čakier. Bližšie informácie o košických seminároch sú k dispozícii na tel. čísle: 0903 631 640. Bratislavčania sa budú môcť stretnúť s N. Demetrym ne prednáške, ktorá sa uskutoční v Dome kultúry Ružinov 18. februára o 18. hodine.

Správu a foto do redakcie Cassovia.sk dodala: Mária Čigašová


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/