(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Naučte sa ľudové tance a zabavte sa!
@ Kultúra -> Oznamy     Feb 12 2004 - 07:24 GMT
Klub milovníkov autentického folklóru a Maďarský tanečný dom pozývajú všetkých záujemcov o ľudové tance na Slovensko – maďarský tanečný dom. Podujatie sa začína 20. 2. 2004 o 18,00 v Máraiho štúdiu na Timonovej ulici č. 3 v Košiciach.

Ľudové tance budú vyučovať Michal Richtarčík s manželkou, Gabriel Pribék s manželkou, Péter Zsolt s manželkou, Vladimír Michalko, Marianna Svoreňová, Slavomír Ondrejka a Kovács Henrik.

Hrajú ľudové hudby: Csámborgó (Košice), KMAF (Košice), Bara (Százhalombatta).

Vstupné je 30 Sk.

Program: Čardáš z Bidoviec, Krucená z Raslavíc, Čardáš z Kalotaszegu, voľná zábava.

Ako sa za Klub milovníkov autentického folklóru vyjadril učiteľ ľudových tancov Vladimír Michalko, podujatie je určené každému, kto sa chce naučiť tanečné základy. Nie je potrebné žiadne špeciálne oblečenie, či obuv; kto chce prísť v kroji – môže, kto v cvičebnom úbore a botaskách – môže, kto v rifliach a zimných čižmách, tiež bude vítaný. Pre občerstvenie bude k dispozícii bufet.

sl


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/