(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Dilemma pozýva na koncert
@ Kultúra -> Oznamy     Jun 08 2004 - 04:11 GMT

Warning: file(/home/marek/cassovia/news/080620043/INDEX): failed to open stream: No such file or directory in /raid/cassovia/photoset.inc.php on line 25
Skupina Dilemma sa v Košiciach opäť predstaví koncertom v klube Butterfly. Ján Spišák - spev, Patrik Dudič - klávesy, Marián „Johan“ Havrila - bicie, Rišo Gaľaš - basgitara, Tomáš Čižmárik – gitara už 11. júna nastúpia spoločne so skupinami Reveal a Sklo 2200 v programe More Than Rock. Spoločný koncert začína o 20:00.

Petrik Dudič, hráč na klávesové nástroje, je okrem Dilemmy súčasne členom skupiny Sklo 2200. Richard Gaľaš, hráč na basgitaru, je známy ako ex-člen skupiny Eternity rovnako ako Marián "Johan" Havrila, hráč na bicie, ktorý hrá súčasne v metalovej skupine St. Black. Gitarista Tomáš Čižmárik donedávna žiaril v dnes už bývalej skupine Calcaneus. Hlasovo sľubný je aj zakladajúci člen Dilemmy – spevák Ján Spišák.

Skupina sa nedávno zúčastnila výberového kola súťaže U.S. Steel Talent Nihgt Show. Naživo si jej vycibrenú muziku s charakteristickým rockovým driveom môžete vypočuť pri pohári penivého moku už tento piatok.

-sl-


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/