(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Pozvánka na plážový volejbal a koncert
@ Kultúra -> Oznamy     Aug 05 2004 - 02:50 GMT

Warning: file(/home/marek/cassovia/news/05082004/INDEX): failed to open stream: No such file or directory in /raid/cassovia/photoset.inc.php on line 25
Agentúra Mark Media v spolupráci so Start Konto-m od VÚB banky organizuje už túto sobotu, od 8.hodiny, v priestoroch plážového kúpaliska Ryba na košickej Aničke prvý ročník turnaja v plážovom volejbale dvojčlenných družstiev - Mark Media Beach Volley Cup 2004 (propozície turnaja nájdete tu).

Jeho súčasťou bude aj večerný open air koncert, ktorý štartuje od 20.hodiny a ktorého hlavnou hviezdou bude česká formácia Monkey Business.

V úlohe predskokanov sa predstavia Marián Čekovský & Peace orchestra. Tešíť sa môžete takisto na after beach party a vystúpenia špičkových dídžejov. Na hlavnom stage sa predstavia: Pat Heart/Vivacity.CZ, Lumiére/Praha.CZ, Glaubic @ Haberland/Benchmark.SK. Buddha Bar Stage zase ovládnu Dee M (Buddha Bar.BA), Kinet (Buddha Bar.BA) a Mersey (Soundlab.KE). Vstupné je 99,-Sk.

-pigi-


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/