(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Recidivista a chovankyňa domova prepadli poľských turistov
@ Aktuálne -> Región     Aug 27 2004 - 02:59 GMT
Košice (TASR) - Vyšetrovateľ stíha nezamestnaného recidivistu Elvisa H. zo Spišských Tomášoviec a chovankyňu reedukačného domova Janu H. z Levoče, ktorí prepadli v Slovenskom raji dvoch Poliakov.

Obvinení 23. augusta popoludní na turistickom chodníku zo Sokolej doliny nastriekali dvom poľským turistom z Varšavy do očí slzný plyn. Sotili ich na zem a z odevu im ukradli mobilný telefón, osobné doklady a peňaženku s 15 poľskými zlotými. Po chvíli im telefón a doklady vrátili a nechali si len peniaze, ktoré zamenili za slovenské koruny a použili pre vlastnú potrebu.

Poškodení prípad nehlásili a polícia ho zistila pri dokumentovaní podobnej trestnej činnosti obvinených. Tí už lúpežne prepadli v auguste aj dvoch Nitranov, informovala krajská policajná hovorkyňa Jana Demjanovičová s tým, že chovankyňa domova je na úteku.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/