(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
„Médiá pod lampou“
@ Aktuálne -> Médiá     Sep 24 2004 - 02:48 GMT

Warning: file(/home/marek/cassovia/news/23032004/INDEX): failed to open stream: No such file or directory in /raid/cassovia/photoset.inc.php on line 25
(Stála konferencia občianskeho inštitútu – tlačová správa) -- Stála konferencia občianskeho inštitútu pozýva všetkých záujemcov na stretnutie s hosťami Štefanom Hríbom a Jurajom Kušnierikom / tvorcami relácie Pod lampou v STV/. Stretnutie moderuje Peter Schutz a téma znie: „Médiá pod lampou“.


Kde?
Sobášna sieň
MÚ Mestská časť Košice – Staré mesto
Hviezdoslavova 7

Kedy?
28. 9. 2004 o 18:00 hod.

SKOI je občianskym združením, mimovládnou neziskovou organizáciou, ktorá si dala pri svojom vzniku v septembri 1993 do vienka podporovať a budovať otvorenú, slobodnú a zodpovednú spoločnosť.

SKOI pôsobí na celom území Slovenska formou organizácie občianskych klubov a stretnutí so študentmi stredných a vysokých škôl. Ich lektori v nich diskutujú o celospoločenských problémoch a otázkach verejného záujmu. Nevyhýbajú sa však ani tzv. politickým otázkam, politiku však - na rozdiel od straníkov - vnímame ako spôsob spravovania vecí verejných, ktorý je v záujme verejnosti a slúži v jej prospech.

SKOI je združením slobodných občanov, ktorí presadzujú a rešpektujú hodnotový svet občianskej spoločnosti. Spoločnosti, ktorá má v úcte mravné ideály a dodržiavanie princípov právneho štátu, spoločnosti, ktorá rešpektuje pluralitnú politickú štruktúru a trhovú ekonomiku.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/