(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Kto vyhral lístky na Alphaville....

Prešovský koncert už v nedeľu !
@ Kultúra -> Oznamy     Sep 27 2004 - 07:31 GMT

Ako sme vás už informovali, v nedeľu navštívia Prešov králi syntezátorového popu – skupina Alphaville. V rámci svojho svetového turné ALPHAVILLE WORLD TOUR 2004 odohrajú na Slovensku dva koncerty, z toho jeden na východe republiky. Vy ste mali možnosť súťažiť o vstupenky. Vyhrali ste?

Start Line Models nám ponúkli do súťaže 4 vstupenky na státie. To znamená, že štyria z vás mohli vyhrať po jednej vstupenke. V žrebovaní sa šťastie usmialo na týchto súťažiacich:

Viliam Visokai, Alica Tkáčová, Eva Schwardy, Judita Mlynaričová. Podľa dnešného telefonátu so zástupkyňou Start Line Models, lístky sú už na ceste poštou. Len čo dôjdu k nám do redakcie, telefonicky sa vám ozveme.

Ostatným pripomíname, že ceny vstupeniek sú:

STÁTIE PLOCHA: 550,- Sk
SEDENIE TRIBÚNA: 740,- Sk
V.I.P.: 1500,- Sk

Lístky na prešovský koncert si môžete zakúpiť v Mestskom informačnom centre Košice a Mestskom informačnom centre Prešov.

Taktiež prostredníctvom internetu na www.ticketportal.sk, alebo prostredníctvom stránky www.alphaville.sk.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/