(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
TELEPRIOR vyhlasuje konkurz na „Nahé správy“
@ Aktuálne -> Médiá     Oct 11 2004 - 06:59 GMT
KABEL MEDIA s.r.o. vyhlasuje konkurz do nového super programu v televízii TELEPRIOR v Košiciach. Program, ktorý sa volá „NAHÉ SPRÁVY“, môže byť Vašim prvým krokom k televíznej alebo modelingovej kariére.

Každý týždeň bude 10 súťažiacich bojovať o priazeň divákov predvádzaním šiat a spodného prádla a čítaním aktuálnych správ. O umiestnení rozhodujú hlasy divákov, na základe ktorých sa zostaví aktuálny týždenný rebríček. Vypadáva súťažiaci s najmenším počtom hlasov a na jeho miesto nastúpi chlapec alebo dievča staršie ako 18 rokov. Tí, ktorí sa na popredných miestach rebríčka udržia najdlhšie, získajú okrem atraktívnych cien aj šancu odštartovať novú kariéru.

Ak máte pohybové schopnosti, zmysel pre humor a máte ambície stať sa moderátorom, kontaktujte nás v pracovných dňoch od 10.00 do 16.00 na tel.č. 632 40 07, osobne v TELEPRIORE na adrese Slovenskej jednoty 8 alebo mailom na adrese teleprior@teleprior.com.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/