(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Zsuzsa Koncz vystúpi v Košiciach
@ Kultúra -> Oznamy     Oct 29 2004 - 06:48 GMT
(Umelecká agentúra GreArt - tlačová správa) -- Legendárna maďarská speváčka Zsuzsa Koncz, ktorá už od apríla vystupuje v rámci koncertnej šnúry EU TOUR takmer vo všetkých väčších mestách Európskej únie, zavíta aj do Košíc.

Jej vystúpenie sa uskutoční v utorok 2. novembra o 19. hodine v Dome umenia. Vo vyše dvojhodinovom live koncerte s kapelou nebudú okrem najnovších pesničiek chýbať ani osvedčené hity.

Zsuzsa Koncz obdržala počas svojej bohatej speváckej kariéry množstvo významných ocenení, ako napríklad Ferencz Liszt Prize, Kazinci Prize, Honor Cros Medal of the Republic Hungary, Hungaroton – Achievement Prize či Golden Girafle – Prize. V roku 2001 si dokonca prevzala v Paríži prestížnu cenu Knight of the French Legion of Honor.

Kariéra speváčky sa začala v roku 1968, kedy vyhrala so svojou kamarátkou Gregely Ágnes televíznu súťaž “Kto čo vie“. Následne okrem sólovej dráhy spolupracovala aj s takými slávnymi maďarskými rockovými kapelami ako Omega, Illés alebo Metro.

Jej koncerty sú prepracované dokonale jak po dramaturgickej stránke, tak aj po speváckej i vizuálnej. Vďaka agentúram elókoncert a GreArt si tento nevšedný umelecký zážitok budú mocť po nedávnom úspešnom koncerte v bratislavskom Istropolise vychutnať aj obyvatelia Košíc a blízkeho okolia.

Vstupenky na koncert si ešte možno zabezpečiť v MIC ND Dargov a OD Tesco, alebo v pokladni Domu umenia.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/