(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Magistrát vychádza v ústrety občanom – priznania k dani z nehnuteľnosti môžu odovzdať aj v sobotu 19. februára
@ Aktuálne -> Verejná správa     Feb 18 2005 - 09:03 GMT
(Magistrát mesta Košice – tlačová správa) – Termín podania priznaní k dani z nehnuteľnosti končí v pondelok 28. februára. Pracovníčky referátu miestnych daní Magistrátu mesta Košice prevzali zatiaľ okolo 70 percent priznaní. V najbližších dňoch očakávajú zvýšený nápor tých, ktorí si ešte daňovú povinnosť nesplnili. Magistrát sa preto rozhodol vyjsť v ústrety všetkým občanom a v niektorých úradovniach rozširuje na tento účel úradné hodiny v sobotu 19. februára 2005 od 8.00 do 14.00 hod.

K dispozícii budú pracovníčky v úradovniach v malých mestských častiach (Ťahanovce - obec, Kavečany, Myslava, Lorinčík, Pereš, Poľov, Šaca, Košická Nová Ves, Vyšné Opatské, Krásna, Barca, Šebastovce, Džungľa) a v kanceláriách prvého kontaktu vo vestibule Magistrátu mesta Košice na Triede SNP 48/A. V Bielom dome môžu priznanie k dani z nehnuteľnosti podať obyvatelia ktorejkoľvek mestskej časti.

V budove magistrátu sú pracovníčky referátu miestnych daní k dispozícii v stránkových dňoch (pondelok, streda, piatok) od 7.30 do 18.00 hod. Daňové priznania môžu občania odovzdať aj v nestránkových dňoch v utorok a vo štvrtok od 7.30 do 15.30 hod.

Zuzana Bobriková, hovorkyňa MMK


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/