(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Dokonalá svadba divadla WEST v Jumbocentre
@ Kultúra -> Divadlo     May 02 2005 - 09:30 GMT
Dokonalá svadba je komédia, ktorá sa stretla s veľkým diváckym ohlasom a neutíchajúcim aplauzom po celom svete. Hneď v prvej sekunde budete vtiahnutí do deja so zatajeným dychom sledovať čoraz viac a viac zamotávajúcu sa zápletku. Nachádzate sa v novomanželskom apartmáne spolu so ženíchom, ktorý sa po búrlivej noci prebudí vedľa spiacej, nahej a veľmi atraktívnej mladej ženy. Skôr ako sa mu podarí dostať ju von z apartmánu, prichádza nevesta a začína chaos, ktorý dosahuje obrovské proporcie.

Do deja vstupujú postupne ďalšie postavy a situáciu neustále zamotávajú. Striedaním búrlivých komediálnych scénok s dojemnou love story vznikajú neuveriteľné kombinácie. Klasická téma nevery je vždy zdrojom napätia a zábavy, hlavne pre nezainteresovaných. Agentúra AMADEUS Vás pozýva na toto skvelé predstavenie, ktoré sa uskutoční už v stredu 11.5. o 19.30 v divadelnej sále Jumbocentra. Vstupenky si môžete zakúpiť v MIC OD DARGOV, Štúrova 1 (Tel: 055/ 16 186, 623 0909), alebo v ICMK Hlavná 59 (Tel: 055/625 88 88).


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/