(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Na Zemplíne začala vysielať nová regionálna televízia
@ Aktuálne -> Médiá     Jun 01 2005 - 14:30 GMT
Michalovce 1. júna (TASR) - Priniesť pravdivý obraz zo života na Zemplíne je cieľom novej regionálnej TV Zemplín, ktorá v regióne začala vysielať v týchto dňoch.

Podľa marketingového riaditeľa televízie Vladimíra Bučka dozrel čas, aby aj obyvatelia na Zemplíne mali možnosť sledovať kvalitné regionálne spravodajstvo. "Tento región ponúka množstvo podnetov, ktorým celoplošné médiá nemajú možnosť venovať vo vysielaní dostatočný priestor," uviedol dnes Bučko pre TASR. Dodal, že programová skladba TV Zemplín ponúka okrem hlavnej spravodajskej relácie Zemplínske noviny aj samostatný športový blok. Dokument týždňa tvoria filmy o zaujímavých osobnostiach, kultúrno-spoločenskému životu je venovaná publicistická relácia Spektrum a problémy v komunálnej politike rozoberá relácia Na pretrase. Publicistická relácia Lumen Zemplína sa venuje náboženskej tematike.

"Programy zabalené v príťažlivej televíznej grafike, ktoré zabezpečuje sedemčlenný tím fundovaných redaktorov a moderátorov, má možnosť sledovať takmer 10 tisíc domácností južného Zemplína počas celého dňa," konštatoval Bučko.

TV Zemplín vysiela 24 hodín nepretržite v 60 - minútových intervaloch. Program je aktualizovaný každý pondelok a štvrtok o 18. hodine. Bučko vyjadril presvedčenie, že diváci novej televízie sa zapoja do formovania jej programov.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/