(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
V úvode víkendu zaznamenali v Košiciach a okolí dve smrteľné nehody
@ Aktuálne -> Doprava     Sep 25 2005 - 01:09 GMT
Košice (TASR) - Dve smrteľné nehody zaznamenali v úvode víkendu v Košiciach a okolí. K prvej došlo v piatok neskoro v noci na Wuppertalskej ulici v Košiciach, kde na retardéri prešiel 43-ročný motocyklista z Košíc z neznámych príčin do protismeru a narazil do protiidúcej Škody Fabie. Zraneniam podľahol na mieste nehody.

Škoda na motocykli je 10 tisíc korún, na osobnom aute, ktoré riadil 27-ročný vodič z Košíc, vznikla škoda za 60 tisíc korún.

Ďalšiu smrteľnú nehodu zaznamenali v sobotu krátko po polnoci na štátnej ceste medzi obcami Čečejovce a Mokrance okres Košice okolie. Vodič nákladného auta zn. Mercedes 43-ročný občan z Košíc-Šace narazil na rovnom úseku cesty ľavou prednou časťou vozidla do 39-ročného chodca z Moldavy n/Bodvou, ktorý mu vošiel do jazdnej dráhy.

Chodec, ktorý nehodu spôsobil, podľahol zraneniam na mieste. Škoda na vozidle je päťtisíc korún.

TASR informovala tlačová hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach Jana Demjanovičová.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/