(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Výstava Deň zdravia v Dome techniky

Feng Shui, brušné tance i lahôdky védskej kuchyne
@ Kultúra -> Oznamy     Sep 29 2005 - 05:33 GMT

/Krajské osvetové stredisko v Košiciach – tlačová správa/ -- Regeneračné centrum Košice v spolupráci s Krajským osvetovým strediskom v Košiciach a spoločnosťou ENERGY Vás pozývajú na jedinečné podujatie DEŇ ZDRAVIA, ktoré množstvom dobrých rád poteší nielen návštevníkov so zdravotnými problémami. Najväčšia výstava v Košiciach zameraná na zdravý životný štýl a ezoteriku sa uskutoční v sobotu 1. októbra 2005 v čase od 9.00 do 18.00 v priestoroch Domu techniky.

Záujemcovia si budú mať možnosť vypočuť prednášky lekárov a množstva odborníkov holistickej medicíny zo Slovenska, ale i zo zahraničia.

Hneď na úvod bude primár oddelenia Naturálnej medicíny v Košiciach hovoriť o nedostatkoch v našej výžive. Počas jednotlivých prednášok sa dozviete, ktoré potraviny pôsobia na organizmus ako liek a ktorým by sme sa naopak mali v našom jedálničku zďaleka vyhnúť. Pátrať budeme aj po duchovných príčinách jednotlivých ochorení a priaznivci Feng Shui sa dozvedia niečo nové o harmonizácii pracoviska, bývania, ale i vzťahov. Počas obedňajšej prestávky si budete mať možnosť zakúpiť lahôdky z védskej kuchyne. Páni si prídu na svoje pri ukážke brušných tancov, dámy zrejme viac ocenia výklad o ich liečivých účinkoch. Popoludní sa návštevníci na chvíľu prenesú do sveta čínskej medicíny aplikovanej na naše podmienky a dozvedia sa niečo nové o vplyvoch karmy na každodenný život človeka. Nezodpovedaná neostane ani téma zásahov anjelských bytostí do našich životov.

Pre vopred prihlásených záujemcov bude pripravená diagnostika prístrojmi Aura-čakra foto, virtuálnym skenerom, či prístrojom Quantum.

Pozývame Vás na DEŇ ZDRAVIA – najväčšiu výstavu v Košiciach zameranú na zdravý životný štýl a ezoteriku. Bližšie informácie poskytne Regeneračné centrum zdravia na Tomášikovej ulici v Košiciach, tel. 055 – 633 20 00.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/