magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Staromešťania pripravili muzikálový večer
@ Kultúra -> Koncerty      May 02 2006 - 15:55 GMT
Milovníkom muzikálov pripravila MČ Košice- Staré Mesto v rámci osláv Dní mesta Košice hudobno-tanečný program „Múzy muzikálu“ . Absolventky herectva Akadémie umení v Banskej Bystrici Lenka Rakárová a Veronika Kozáková v programe účinkujú vedno s tanečným súborom Fortuna.

Podmanivé melódie svetoznámych muzikálov Vtedy na Západe, Mouline Rouge, My Fair Lady, Hello Dolly, Sweet Charity, Cabaret, Jesus Christus Superstar, Niekto to rád horúce, Cats, E. Piaf, Hair, či Mamma Mia sú prepojené trefnými monológmi a dialógmi hlavných predstaviteliek.

Veronika Kozáková , ktorá predstavuje v alternácii s Karin Olasovou sestru Amnéziu v muzikály Mníšky 2 – Milionárky a hrá aj v divadelnej hre Basisti s M. Markovičom a R. Piškom získala v roku 2004 3. Miesto na celoslovenskej súøaži Francúzska pieseň so skladbou Milord.

Lenka Rakárová sa v roku 2001 stala v Nemecku POPGIRL 2001 a nahrala aj singel so spevákom Andym Moorom. Zaspievala si aj s Mec Vrabcom na singli Hej zlato.

Predstavenie sa uskutoční v štvrtok 4.mája o 18. Hodine v Starej radnici na Hlavnej ulici. Vstup je zdarma.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk