magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Dvoch pracovníkov RD v Tušickej Novej Vsi zasiahla neznáma chemikália
@ Aktuálne -> Zdravie      May 04 2006 - 04:16 GMT
(TASR) - Dvaja 50-roční muži zamestnaní v Roľníckom družstve (RD) v Tušickej Novej Vsi v Michalovskom okrese skončili v utorok v nemocnici po tom, čo došlo k úniku neznámej chemickej látky z tlakovej fľaše.

K úniku chemikálie doposiaľ nezisteného zloženia došlo na dvore RD potom, čo neznáma osoba uvoľnila ventil na fľaši s hmotnosťou asi 30 kilogramov. Chemikáliou zasiahnutí mechanizátor a traktorista sú v michalovskej nemocnici na pozorovaní.

Tlakovú fľašu zaistili príslušníci Záchrannej brigády Hasičského a záchranného zboru v Humennom a previezli ju do Kontrolného laboratória v Jasove.

TASR o tom dnes informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Jana Demjanovičová.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606