magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

EUROMEGA TOUR 2006 - súťažte o 4 lístky
@ Kultúra -> Koncerty      May 11 2006 - 17:51 GMT
Podľa mnohých hudobných fajnšmekrov azda najväčšia devíza rockovej hudby bývalého východného bloku, kapela s charizmatickým frontmanom, ktorá ako jedna z mála za čias komunizmu prerazila za východné hranice a dokázala zaujať priaznivcov rockovej hudby po celej Európe, sa vydáva na svoje ďalšie turné - EUROMEGA TOUR 2006.

OMEGA vystúpi na Slovensku v dvoch najväčších mestách a to už 23.5.06 o 19:00 v Národnom tenisovom centre v Bratislave a deň na to v Košickom Amfiteátri (24.5.06) o 19:00.

Počas slovenskej časti koncertného turné bude OMEGU sprevádzať s vlastným programom aj geniálny Marián Varga /ex – Collegium Musicum/. V Bratislave ako predkapela vystúpi skupina Blue Effect Radima Hladíka a v Košiciach okrem Mariána Vargu aj Košičanom dobre známy rožňavský SEXIT.

Vstupenky na tento jedinečný koncert si môžete zakúpiť v predpredaji: Informačné centrum mesta Košice, Hlavná 59, 625 88 88; Informačné centrum Mesta Košice, Autobusová stanica, tel.: 680 73 77, pokladňa kina DRUŽBA, predajňa MADA MUSIC Hlavná ul. Hromadné objednávky a VIP vstupenky t.č. 0905603876.

+ + +

Cassovia.sk je oficiálnym mediálnym partnerom EUROMEGA TOUR 2006. Spoluorganizátor košického koncertu - umelecká agentúra GreArt nám ponúkla do súťaže 4 vstupenky na tento nezabudnuteľný koncert. To znamená, že dvaja z vás môžu vyhrať po dve vstupenky v hodnote 550,- Sk.

Čo treba urobiť:

Pošlite e-mail na adresu mef@box.sk. Do predmetu e-mailu napíšte "SUTAZ". V e-maile uveďte svoje meno a kontakt na mobil. Dňa 22.5.06 (pondelok) vyžrebujeme s pomedzi všetkých súťažiacich dvoch výhercov. Výhercom oznámime výsledok telefonicky, zároveň podáme informáciu, kde si majú prísť po vstupenky. Mená výhercov budú uverejnené aj na internete.

Upozornenie:

Ak niekto do súťaže pošle dva a viac e-mailov z rovnakej adresy, bude zo súťaže vyradený. E-maily, ktoré budú obsahovať pripojené prílohy, budú vymazané a nedostanú sa do súťaže!   |   tlačiareň
 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk