magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Žijúca hardrocková legenda DEEP PURPLE prichádza - SڍAŽTE o 16 VSTUPENIEK!!!
@ Kultúra -> Koncerty      Sep 12 2006 - 14:46 GMT
Od roku 1968, kedy bola táto skupina založená, má na svojom konte takmer dve desiatky albumov, 100 miliónov predaných kópií, jedinečné a nestarnúce hity ako „Black Night“, „Hush“, „Child in Time“, či „Smoke On The Water“., ktoré sú bez pochýb piliermi rockovej hudby. Deep Purple svojou hudbou výrazne a zásadne ovplyvnili (nielen) hardrockové dianie na celom svete. Niekedy sú dokonca nazývaní aj „priekopníkmi heavy metalu“, aj keď oni sami sa nikdy za heavy metalovú skupinu nepovažovali.

Počas svojej existencie prešli nejednou personálnou zmenou. V Deep Purple se vystriedal celý rad zvučných mien. Medzi nimi napríklad David Coverdale, Ritchie Blackmore alebo Joe Satriani. Ako posledný prišiel do kapely hráč na klávesové nástroje Don Airey (ex Rainbow, Ozzy Osbourne atď.), ktorý sa s veľkou vervou podieľal i na komponovaní nových piesní a stal se stálym členom skupiny.

Potom, ako s obrovským úspechom koncertovali tento rok v zime u našich susedov v Čechách, prichádzajú v októbri na Slovensko, kde predstavia repertoár zo svojho posledného albumu „Rapture of the Deep“, ako aj svoje najväčšie hity.

Urobte si rockovú jeseň, príďte na ich koncert. Deep Puple vystúpi v rámci druhej časti turné Rapture Of The Deep Europe 2006. Už 4.10.2006 v bratislavskej Expo Aréne a 7.10.2006 v košickej Steel Aréne Vám naservírujú ich typický a nezameniteľný zvuk s poriadnou dávkou toho najkvalitnejšieho hardrocku.

+ + + + +

Portál CASSOVIA.SK je mediálnym partnerom tejto akcie. Spolu s organizátorom XL PROMOTION sme pre Vás pripravili súťaž o 16 vstupeniek na košický koncert. Každý z 8 vyžrebovaných účastníkov súťaže vyhráva po 2 vstupenky v hodnote 890,- Sk (predpredaj v sieti TICKETPORTAL /www.ticketportal.sk).

Čo treba urobiť? Stačí ak do stredy 5. októbra pošlete e-mail s menom, priezviskom a vašim tel. číslom na adresu mef@box.sk a do predmetu správy (subjektu) uvediete heslo: "SUTAZ". V ten istý deň poobede vyžrebujeme 8 výhercov, ktorých oboznámime o výsledku telefonicky. Zároveň podáme informáciu, kde si majú prísť po vstupenky. Mená výhercov budú uverejnené aj na internete.

Upozornenie:
Ak niekto do súťaže pošle dva a viac e-mailov z rovnakej adresy, bude zo súťaže vyradený. E-maily, ktoré budú obsahovať pripojené prílohy, budú vymazané a nedostanú sa do súťaže!

mef   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk