magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Štefan Margita v Dome umenia, súťažte o 10 vstupeniek v hodnote 3000 ,- Sk
@ Kultúra -> Koncerty      Oct 02 2006 - 14:17 GMT
Agentúra AMADEUS pozýva všetkých priaznivcov dobrej hudby na galakoncert Štefana Margitu pri príležitosti jeho životného jubilea 50 rokov. Už 29. októbra o 19.00 hod. sa vám predstavia
Štefan Margita - tenor, Andrea Kalivodová - mezzosopranistka, Kateøina Englichová - harfa, Leoš Svárovský - dirigent a Štátna filharmónia Košice v Dome umenia. Je to jediný koncert na Slovensku!

+ + +

Portál CASSOVIA.SK je mediálnym partnerom tejto akcie. Spolu s organizátorom agentúrou AMADEUS sme pre Vás pripravili súťaž o 10 vstupeniek na tento jedinečný koncert. Každý z 5 vyžrebovaných účastníkov súťaže vyhráva po 2 vstupenky v hodnote 300,- Sk.

Čo treba urobiť? Stačí ak do štvrtku 26. októbra pošlete e-mail s menom, priezviskom a vašim tel. číslom na adresu mef@box.sk a do predmetu správy (subjektu) uvediete heslo: "MARGITA". V ten istý deň poobede vyžrebujeme 5 výhercov, ktorých oboznámime o výsledku telefonicky. Zároveň podáme informáciu, kde si majú prísť po vstupenky. Mená výhercov budú uverejnené aj na internete.

Upozornenie:
Ak niekto do súťaže pošle dva a viac e-mailov z rovnakej adresy, bude zo súťaže vyradený. E-maily, ktoré budú obsahovať pripojené prílohy, budú vymazané a nedostanú sa do súťaže!

V Y Ž R E B O V A N I E ! ! !

mef   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk