magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Autosalón na ľade otvorili v košickej Steel aréne
@ Aktuálne -> Rôzne      Nov 08 2006 - 03:51 GMT
(TASR) - Autosalón na ľade otvorili dnes v košickej Steel aréne.

Slovenskú premiéru má na ňom v Žiline vyrábaný automobil KIA cee¤d. Vystavených je 65 automobilov, 36 motocyklov a 3 upravené rallye vozidlá, informoval za organizátorov unikátneho výstavníckeho podujatia Róbert Šalata z košickej agentúry Bocatius.

K miestu výstavy Šalata uviedol, že to bol jediný vyhovujúci priestor v meste a využili pritom prestávku v hokejových zápasoch. Na ploche približne 1 800 štvorcových metrov položili pod autá špeciálny ľadový koberec, izolujúci proti chladu a odolný voči veľkému zaťaženiu.

Okrem slovenskej premiéry KIA môžu návštevníci obdivovať aj nedávno v Paríži uvedený Citroën C4 Picasso. Nechýbajú najnovšie modely svetových značiek ako Mercedes, Dodge, Chrysler, Jeep, Nissan, Škoda, Iveco a ďalších.

Srdcia fanúšikov rýchlych motoriek poteší Aprilia Pegaso 650 i nový model enduro Rieju MRX 125. Širokou paletou motocyklov je zastúpená značka Honda. V kategórii skútrov je slovenskou premiérou Keeway Flash v triede 50 cm3 a Keeway Outlook v triede do 150 cm3.

Výstava potrvá do 9. novembra.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606