magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Bryan Adams zasypal košických fanúšikov spàškou hitov
@ Kultúra -> Koncerty      Nov 23 2006 - 10:19 GMT
(TASR) - Večer, na aký sa len tak ľahko nezabúda, sľúbil na začiatku svojho stredajšieho koncertu v Košiciach kanadský spevák Bryan Adams. A z tichého, strohého a skôr nenápadného muža zo zákulisia sa po príchode na pódium zmenil na hviezdu svetového formátu.

Okamžite spustil spàšku hitov, ktorou si podmanil plnú US Steel Arénu. A nespieval len sám. K pesničke When you¤re gone si prizval aj jednu z tisícok fanúšičok, podobne ako na bratislavskom koncerte pred troma rokmi. "Robím to na každom koncerte. Vždy si vyhliadnem niekoho, kto je plný energie a spieva ako o život," vysvetlil Bryan svoju stratégiu.

Piesne ako napríklad Room Service, Have you ever really loved a woman? či úvodná pieseň k filmu Robin Hood: Kráľ zbojníkov - Everything I do i do it for you a obrovská hitovka Summer of ¤69 patrili k vrcholom takmer dvojhodinového koncertu.

"Hudba nemá bariéry. Je veľmi silná. Tak ako láska. Keď sa ma pýtajú, prečo spievam o láske, odpovedám, že láska je predsa všetko!" povedal na konci vystúpenia slávny rocker a rozlúčil sa so songom All for love.

Štyridsaťsedemročný Kanaďan odštartoval svoju kariéru pred 25 rokmi a aktuálne európske turné je akousi rekapituláciou štvrťstoročnice jeho hudobnej kariéry. Bryan prišiel do Košíc v stredu o štvrtej ráno, priamo z koncertu v Budapešti a po slovenskom koncerte si to namieril späť do Maďarska – na koncert do Debrecínu. V osobnom aute za sprievodu piatich kamiónov, štyroch autobusov a štyroch ďalších osobných áut.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk