magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Poštová banka mení vo februári sídlo a interiér pobočiek v Trnave a Košiciach
@ Aktuálne -> Rôzne      Feb 21 2007 - 08:27 GMT
19. februára presťahovala Poštová banka svoju pobočku v Trnave z Halenárskej ulice na pešiu zónu na Hlavnej ulici a 26. februára bude v Košiciach presídlená pobočka z Moldavskej na Toryskú ulicu. Nakoľko v roku 2006 pokračuje Poštová banka, a.s. v redizajne svojich pobočiek, aj obe tieto nové pobočky sú navrhnuté „v novom šate“, ktorý uvádza do praxe slogan „Otvorení pre každého“.

Pobočky majú štýlový dizajn, ktorý je typický pre všetky nové priestory pobočiek banky, symbolizuje nový trend Poštovej banky v prístupe ku klientom. Jeho podstatou je zlepšenie pohodlia a komfortu pri komunikácii s klientom. Nový štýl podporuje aj vzájomnú komunikáciu medzi klientom a bankovým poradcom, ktorá sa uskutočňuje bez sklenenej bariéry.

Farebné ladenie a priestorové usporiadanie poskytne všetkým klientom možnosť vybaviť si bankové záležitosti v príjemnom prostredí. Okrem toho, interiér pobočiek zaujme svojou hravosťou a nápaditosťou, pretože je ladený vo farbách loga Poštovej banky – modrej a žltej. V týchto farbách je navrhnutý aj nábytok a kreslá, v ktorých si klienti môžu posedieť a dozvedieť sa viac o službách banky. Zamestnanci pobočky tiež radi ponúknu informácie o všetkých produktoch banky v oblasti pôžičiek, osobných a podnikateľských účtov, alternatívnych zhodnocovacích produktov, ale aj elektronického bankovníctva. Na rozhovor s klientom je k dispozícii aj samostatná kancelária vedúceho pobočky.

Obe pobočky, v Trnave (Hlavná ul.) aj v Košiciach (Toryská ul.), budú otvorené od pondelka do piatku od 8.00 do 18.00 h., pobočka v Košiciach aj v sobotu od 9.00 do 13.00 hodiny. Súčasťou pobočiek je aj bankomat.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606