magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Na Krajskom súde v Košiciach došlo len k dvom zmenám.
@ Aktuálne -> Politika      Mar 16 2007 - 09:20 GMT
(TASR) - Staronovým predsedom Krajského súdu v Košiciach sa na nasledujúce štvorročné obdobie stal Imrich Volkai, ktorému dnes osobne odovzdal menovací dekrét minister spravodlivosti Štefan Harabin.

"Práca predsedu súdu, to nie je za odmenu. To je len drina a pot. Pokiaľ nenastane stav vylepšenia v reštančných starých veciach, pokiaľ predseda súdu nebude prirodzenou autoritou, pokiaľ bude tolerovať lenivcov v talári, nemám problém vymeniť ktoréhokoľvek predsedu. To nie je o kamarátstve, toto je len a len práca navyše," povedal Harabin.
Vo funkciách predsedov Obvodných súdov (OS) došlo len k dvom zmenám. Na OS v Trebišove zasadne od 1. apríla Milan Petričko, ktorý nahradí doterajšieho predsedu Jána Miľka.
V Michalovciach ukončí funkciu predsedníčky Mária Hirjaková, ktorú nahradí Jozef Soročina.
Predsedom OS Košice I ostáva Andrej Mitterpák, OS Košice II povedie Vladimír Kotus, OS Košice - okolie spadá i naďalej pod pôsobnosť Jozefa Pribulu, v Rožňave ostáva Viliam Hlaváč a v Spišskej Novej Vsi Ján Slovinský.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk