magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

OS rozviedol manželstvo Júliusa a Lindy Rezešovcov.
@ Aktuálne -> Rôzne      Jan 30 2008 - 07:45 GMT
(TASR) - Manželstvo mediálne známej dvojice Lindy a Júliusa Rezešovcov rozviedla dnes sudkyňa Okresného súdu Košice II. Súd zároveň schválil ich dohodu o úprave rodičovských povinností k maloletej dcére.

Navrhovateľom v rozvodovom konaní bol košický podnikateľ Július Rezeš, pričom obaja partneri sa na príčinách rozvodu zhodli. Na vyhlásení rozsudku s vylúčením verejnosti sa zúčastnili len právni zástupcovia manželov. Ako spresnila hovorkyňa Krajského súdu v Košiciach Marcela Gálová, maloletú dcéru Rezešovcov Viktóriu Lindu zveril súd do starostlivosti matky. Otec sa zaviazal platiť výživné v sume, na ktorej sa už bývalí manželia dohodli. Táto suma zodpovedá životnej úrovni oboch rodičov.
Rozsudok nadobudne právoplatnosť po jeho písomnom doručení obom stranám. Gálová informovala, že rodičia sa dohodli aj na úprave styku otca s dcérou. Môže ju navštevovať každý druhý víkend a cez sviatky. Voči rozhodnutiu súdu o úprave rodičovských povinností sa ešte môže odvolať takzvaný kolízny opatrovník Viktórie Lindy, ktorého určil súd.
Obidvaja manželia sa už pred rozvodom objavili na spoločenských podujatiach v spoločnosti nových partnerov.
Linda Rezešová, dievčenským menom Lenčová, je modelkou a víťazkou Miss Slovensko 1996. Podnikateľ Július Rezeš je synom zosnulého veľkopodnikateľa a privatizéra bývalých košických Východoslovenských železiarní Alexandra Rezeša.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606