magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

S hotelmi sa v Košiciach rozsypalo vrece.
@ Aktuálne -> Rôzne      Apr 14 2008 - 04:05 GMT

Skupina rakúskych investorov navštívila nedávno aj mestský magistrát, na pôde ktorého prezentovala vedeniu mesta svoje zámery s postavením hotela na Námestí osloboditeľov. Rozpadávajúcu sa a nikdy neslúžiacu svojmu účelu kongresovú halu už rakúska hotelierska spoločnosť začala búrať. Na jej mieste by mal do dvoch rokov vyrásť nový štvorhviezdičkový CITY HOTEL obchodného a kongresového zamerania. Na siedmych poschodiach by malo byť 160 izieb a viac ako 40 apartmánov. Najvyššie ôsme poschodie ponúkne návštevníkom Sky baru a fitnes centra výhľad na mesto.

Rakúska firma so sídlom vo Viedni vidí v našom meste obrovský potenciál pre klientelu, na ktorú sú ich hotely zamerané. Trh, ktorý sa tu rozvíja ich zaujíma a nie je vylúčené, že tu nepostavia ešte jeden hotel.

zdroj: www.kosice.sk   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606