magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Lucie Bílá pod hradom Krásna Hôrka
@ Kultúra -> Koncerty      Jul 03 2008 - 10:36 GMT

V piatok 29. augusta 2008 si všetci milovníci českej populárnej i vážnej hudby môžu vychutnať veľkolepý koncert 10 násobnej Zlatej slávice , pani Lucie Bílej pod hradom Krásna Hôrka. Koncert začína o 20,00 hodine.

Legendárna speváčka, ktorá patrí aj u nás medzi najznámejšie české osobnosti, vystúpi za klavírneho doprovodu Petra Maláska.
Zazneju jej najväčšie hity, ako - Máøí Magdaléna, MEMORY, STÙJ, PAPOUCH, SUMMERTIME, S CIZÍM CHLAPEM V CIZÍM POKOJI, HVÌZDY JAKO HVÌZDY, SLYŠ CHÓR, JSI MÙJ PÁN a ďalšie.

Vstupenky si budete môcť zakúpiť v predpredaji www.ticketportal.sk a v Turistickom informačnom centre v Rožňave za zvýhodnenú cenu 300,- Sk.

Predpredaj vstupeniek začína 30. júna 2008. Na mieste podujatia za vstup zaplatíte 350,- Sk. Určite i tento koncert bude neopakovateľný a pohladí dušu nejedného z nás.

Nad kocertom prevzal zaštitu primátor mesta Rozňava MUDr. Vladislav Laciak.

(Tlačová správa)   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk