magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Lucie Bílá pod hradom Krásna Hôrka - súťažte o 40 lístkov
@ Kultúra -> Koncerty      Jul 23 2008 - 11:48 GMT

V Y Ž R E B O V A N I E ! ! !

Hrad Krásna Hôrka koncom augusta opäť ožije hudbou. Tentokrát si všetci milovníci českej populárnej i vážnej hudby môžu vychutnať veľkolepý koncert 10 násobnej Zlatej slávice , pani Lucie Bílej. Legendárna speváčka, ktorá patrí aj u nás medzi najznámejšie české osobnosti, vystúpi za klavírneho doprovodu Petra Maláska. Začiatok koncertu je naplánovaný na 29.8.08 o 20,00 hodine.

Zaznejú jej najväčšie hity, ako - Máøí Magdaléna, MEMORY, STÙJ, PAPOUCH, SUMMERTIME, S CIZÍM CHLAPEM V CIZÍM POKOJI, HVÌZDY JAKO HVÌZDY, SLYŠ CHÓR, JSI MÙJ PÁN a ďalšie. Nad kocertom prevzal zaštitu primátor mesta Rozňava MUDr. Vladislav Laciak.

Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji www.ticketportal.sk a v Turistickom informačnom centre v Rožňave za zvýhodnenú cenu 300,- Sk.

+ + + S Ú  A Ž + + +

Portál CASSOVIA.SK je mediálnym partnerom tejto akcie. Spolu s organizátorom sme pre Vás pripravili súťaž o 40 vstupeniek. Každý vyžrebovaný účastník súťaže vyhráva 4 vstupenky, každú v hodnote 300,- Sk. Čo treba urobiť? Stačí ak do štvrtku 21. augusta pošlete e-mail so svojim celým menom a tel. číslom na adresu mef@box.sk a do predmetu správy (subjektu) uvediete heslo: "KRASNA HORKA". V ten istý deň poobede vyžrebujeme 10 výhercov, ktorým oznámime výsledok telefonicky. Zároveň podáme informáciu, kde si majú prísť po vstupenky. Mená výhercov budú uverejnené aj na internete.

Upozornenie:
Ak niekto do súťaže pošle dva a viac e-mailov z rovnakej adresy, bude zo súťaže vyradený. E-maily, ktoré budú obsahovať pripojené prílohy, budú vymazané a nedostanú sa do súťaže!   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk