magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

S.O.S.: V kandidatúre na prezidenta vyjadrila strana predbežnú podporu Radičovej
@ Aktuálne -> Politika      Aug 25 2008 - 11:49 GMT

(TASR) - Predbežnú podporu Ivete Radičovej v jej kandidatúre na prezidenta SR vyjadrila Strana občianskej solidarity S.O.S. so sídlom v Košiciach.

Rozhodnutie prijalo na víkendovom rokovaní predsedníctvo strany. Podľa jej predsedu Petra Končeka sociálny program, ktorý prezentuje Radičová, má veľmi blízko k hodnotám S.O.S.

"Zároveň je pani Radičová typom političky, ktorá nie je spájaná so žiadnymi korupčnými a klientelistickými praktikami, jasne a zrozumiteľne formuluje vlastné názory, patrí do menšinovej skupiny slušných politikov a je zárukou, že v prípade zvolenia bude prezidentom všetkých občanov Slovenska," uviedol dnes pre TASR Konček.

Definitívnou podporou kandidátky Radičovej na prezidenta SR sa bude zaoberať III. snem S.O.S. v novembri.

Predsedníctvo S.O.S. sa stretlo na svojom pravidelnom zasadnutí v sobotu 23. augusta v Prievidzi. Zaoberalo sa prípravou na snem strany a na voľby v roku 2009.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk