magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

LENNY KRAVITZ - IT IS TIME FOR A LOVE REVOLUTION 17. 6. 2009 KOŠICE – STEEL ARÉNA súťažte o 20 vstupeniek!!!
@ Kultúra -> Koncerty      Mar 25 2009 - 15:14 GMT

Uplynulo neuveriteľných 20 rokov, odkedy Lenny Kravitz zložil jeho ikonickú skladbu ´Let Love Rule´, ktorá obsahuje aj text, „...It´s time to take a stand, Brothers and Sisters join hands...“(je čas zaujať stanovisko, bratia a sestry, chyťte sa za ruky). Keďže Lenny má pocit, že toto vyhlásenie má aj po 20 rokoch stále význam a využíva toto posolstvo nádeje na svojej európskej túre. Z tohto dôvodu sa táto túra nesie v znamení LLR 20(09), čo je vlastne niečo ako Let Love Rule po 20 rokoch. Ako naznačuje samotný názov, Lenny na koncertoch zahrá prierez svojou tvorbou. Okrem noviniek sa fanúšikovia môžu tešiť na staré dobré vypalovačky ako „Are You Going To Go My Way?“, „Dig In“, „Fly Away“ a mnohé ďalšie notoricky známe hity.
20. apríla 2009 vydavateľstvo Virgin /EMI práve pri príležitosti 20.výročia vydáva rozšírenú edíciu albumu Let Love Rule. Súhrnné vydanie bude obsahovať digitálne remastrovaný pôvodný album plus rozsiahle bonusy.

Vstupenky na koncert Lenny Kravitza v Košiciach 17.6.2009 si môžete zakúpiť na www.ticketportal.sk. Viac info na XL promotion.

+ + + S Ú  A Ž + + +

Portál CASSOVIA.SK je mediálnym partnerom tejto akcie. Spolu s organizátorom sme pre Vás pripravili súťaž o 20 vstupeniek. Súťaž prebehne v 2 kolách. Uzávierka 1.kola bude 1.5.09. Následne vyžrebujeme prvých 5 súťažiacich. Druhé kolo skončí 12.6.09, kedy zároveň vyžrebujeme ďalších 5 šťastlivcov. Každý vyžrebovaný účastník súťaže vyhrá 2 vstupenky, každú v hodnote 30,- EUR. Čo treba urobiť? Stačí ak do 1. mája pošlete e-mail so svojim celým menom a tel. číslom na adresu mef@box.sk a do predmetu správy (subjektu) uvediete heslo: "KRAVITZ". V ten istý deň poobede vyžrebujeme prvých 5 výhercov, ktorým oznámime výsledok telefonicky. Mená výhercov budú uverejnené aj v rámci druhého kola súťaže na www.cassovia.sk. Výhercovia 1.kola súťaže budú automaticky vyradený zo žrebovania o vstupenky v druhom kole!

Upozornenie:
Ak niekto do súťaže pošle dva a viac e-mailov z rovnakej adresy, bude zo súťaže vyradený. E-maily, ktoré budú obsahovať pripojené prílohy, budú vymazané a nedostanú sa do súťaže!   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk